Предмет: Математика,
автор: evelina777555
для їдальне закупили 8 пакетів гречаної крупи по 6 грн на кожній и 12 пакетів манноі крупи ціна яких у 2 рази меньша яка загальна вартисть покуки? Помогите пожалуйста задача 3 класса"
Ответы
Автор ответа:
0
Полная стоимость покупки
8*6+12*(6/2)=84
8*6+12*(6/2)=84
Интересные вопросы
Предмет: Математика,
автор: malikasayfiddinova33
Предмет: История,
автор: dianalazareva2525
Предмет: История,
автор: ceyfufscijsif
Предмет: Математика,
автор: edikkhach