Предмет: География, автор: maruam50

1. Выясните, в каком направлении от вашего населённого пункта находится
Санкт-Петербург. Каково расстояние от него до Санкт-Петербурга?
Узнайте, как добраться до Санкт-Петербурга (поездом или самолëтом), сколько
времени займёт дорога (можно выяснить в Интернете или в справочной по телефо-
ну либо расспросить старших). (Мой населённый пункт Кисловодск)

Ответы

Автор ответа: nulidao
0

Санкт-Петербург находится в северном направлении от Кисловодска. Расстояние от моего населенного пункта до Санкт-Петербурга составляет примерно 2000 км.

Добраться до Санкт-Петербурга можно как на поезде, так и на самолете. Время в пути на поезде составляет примерно 1 день и 12 часов, а на самолете - около 3 часов.

Вы можете узнать расписание и приобрести билеты на поезд или самолет на официальном сайте РЖД (https://www.rzd.ru/) или на сайтах авиакомпаний.

Здравствуй, пожалуйста

Интересные вопросы
Предмет: Биология, автор: xlizaswww
ПОМОГИТЕ ПЖПЖПЖП Розгадай кросворд По горизонталі: 4. Основна функція зубів. 5. Речовина, що міститься в слинi та знезарак ус Їжу в ротовій порожнині. 7. Залози, протоки яких відкриваються в ротову порож нину. 9. Речовина білкової природи, що прискорю біохімічні реакції в організмі. 11. Внутрiшня порожнина зуба, що заповнена пухкою сполучною тканиною і міс тить судини й нерви. 12. Сукупність фізичних та хімічних процесів, що забезпе чують подрібнення й переміщення їжі, розщеплення складних речовин на простіші під дією ферментів з подальшим усмоктуванням у кров і лімфу та видаленням неперетравлених решток назовнi. 13. Укрита емаллю частина зуба, що виступа над яснами. 14. Травна залоза, яка виділяє ферменти у дванадцятипалу кишку, 16. Слизова оболонка, що охоплюе зуб у ділянці шийки По вертикалi: 1. Тип зубів, що подрібнюють їжу. 2. Хвилеподібні скорочення стінок стравохо ду, шлунка, кишечника, завдяки яким харчова грудка рухається травним трактом. 3. В'язка зеленувато-жовта рідина, яка виділяється печінкою і містить фермен- ти й жовчні кислоти. 6. Тверда речовина, що оточує корінь зуба. 8. Порожнис тий орган, яким їжа потрапляє в шлунок. 10. Порожнистий мішкоподібний орган, у якому їжа депонується (зберігається) и перетравлюється. 14. Основний фермент шлунка. 15. Процес потрапляння їжі в стравохід, що відбувається завдяки скоро ченню м'язів язика та глотки​
Предмет: Алгебра, автор: vacagando